Team Building pre hybridné tímy

Spôsob, akým od pandémie pracujeme, je nový normál. Otvorili sa nám nové možnosti práce z domu aj na diaľku. Vytvárame tímy, ktoré majú inú štruktúru a nové pravidlá - hybridné tímy. Hybridný tím je taký, ktorého časť pracuje z domu a časť z jedného, alebo viacerých miest, či krajín.

Teambuildingové programy pre hybridné tímy sme navrhli tak, aby podporili ľudí pracujúcich z akéhokoľvek miesta. Dôležité je dbať na to, aby obidve skupiny mali z programu rovnako hodnotný zážitok. V simulovanom a psychologicky bezpečnom prostredí trénovať rôzne situácie, v ktorých sa hybridné tímy nachádzajú. Brainstorming, riešenie nových výziev, rozhodovanie, myslenie inak, alebo rozvíjanie pozitívnych pracovných vzťahov. To všetko si v našich programoch pre hybridné tímy môžete zlepšiť. A ešte sa pri tom dobre zabaviť.

Hybridné tímy

Vídame to čoraz častejšie a vidíme to radi. Zamestnanci dostávajú vo firmách stále väčšiu dôveru a môžu si napríklad deliť si svoj pracovný čas medzi prácu z domu a z kancelárie. Na to, aby boli hybridné tímy funkčné a efektívne, potrebujú lídrov novej generácie. Povedzme si to na rovinu. Viesť ľudí nie je jednoduché. Viesť ich na diaľku je ešte ťažšie. Hybridné tímy stoja na dôvere, empatii, jasných pravidlách a priamej komunikácii. Pre tieto tímy sú pravidelné efektívne online stretnutia kľúčové. Pravidelné opakovanie pravidiel a cieľov je veľmi dôležité, rovnako ako bonding, ktorý v týchto tímoch pokrivkáva. Predsa len, sme sociálne tvory.

Vytvorili sme celú škálu programov špeciálne zameraných na podporu hybridných tímov. Skúste aj niektorý z našich Icebreake, alebo Energizer aktivít, ktoré vám pomôže udržať váš hybridný tím v dobrej kondícii. Spojte sa s nami, radi sa s vami podelíme o naše skúsenosti.

Vyhľadávač teambuildingových programov

Hľadáte niečo iné? Pozrite si náš Vyhľadávač teambuildingových programov

Potrebujete poradiť? Náš tím odborníkov vám položí pár dobrých otázok, ktoré vám pomôžu vybrať si to správne.

Spojte sa s nami