Team Building for Hybrid Teams

Spôsob, akým od pandémie pracujeme, je nový normál. Otvorili sa nám nové možnosti práce z domu aj na diaľku. Vytvárame tímy, ktoré majú inú štruktúru a nové pravidlá - hybridné tímy. Hybridný tím je taký, ktorého časť pracuje z domu a časť z jedného, alebo viacerých miest, či krajín.

Teambuildingové programy pre hybridné tímy sme navrhli tak, aby podporili ľudí pracujúcich z akéhokoľvek miesta. Dôležité je dbať na to, aby obidve skupiny mali z programu rovnako hodnotný zážitok. V simulovanom a psychologicky bezpečnom prostredí trénovať rôzne situácie, v ktorých sa hybridné tímy nachádzajú. Brainstorming, riešenie nových výziev, rozhodovanie, myslenie inak, alebo rozvíjanie pozitívnych pracovných vzťahov. To všetko si v našich programoch pre hybridné tímy môžete zlepšiť. A ešte sa pri tom dobre zabaviť.

Vídame to čoraz častejšie a vidíme to radi. Zamestnanci dostávajú vo firmách stále väčšiu dôveru a môžu si napríklad deliť si svoj pracovný čas medzi prácu z domu a z kancelárie. Na to, aby boli hybridné tímy funkčné a efektívne, potrebujú lídrov novej generácie. Povedzme si to na rovinu. Viesť ľudí nie je jednoduché. Viesť ich na diaľku je ešte ťažšie. Hybridné tímy stoja na dôvere, empatii, jasných pravidlách a priamej komunikácii. Pre tieto tímy sú pravidelné efektívne online stretnutia kľúčové. Pravidelné opakovanie pravidiel a cieľov je veľmi dôležité, rovnako ako bonding, ktorý v týchto tímoch pokrivkáva. Predsa len, sme sociálne tvory.

Vytvorili sme celú škálu programov špeciálne zameraných na podporu hybridných tímov. Skúste aj niektorý z našich Icebreake, alebo Energizer aktivít, ktoré vám pomôže udržať váš hybridný tím v dobrej kondícii. Spojte sa s nami, radi sa s vami podelíme o naše skúsenosti.

Hľadáte niečo iné? Pozrite si náš Vyhľadávač teambuildingových programov

Potrebujete poradiť? Náš tím odborníkov vám položí pár dobrých otázok, ktoré vám pomôžu vybrať si to správne.

Spojte sa s nami