Body Rap

Energizujúce a zábavné rytmické cvičenie

10 - 30 minút
Vnútri aj vonku
Spolupráca
30 - Neobmedzený

Popis

Body Rap začína so zahrievacím kolom, kde si účastníci vyskúšajú rôzne cvičenia na vytváranie zvukov pomocou vlastného tela. Po tomto osviežení sú im rozdané špeciálne rukavice. S týmito rukavicami účastníci poklepávajú, dupú a vokalizujú ako jeden celok, čím vytvoria neskutočný muzikálny zážitok. Táto audio a vizuálna slávnosť všetkých nadchne a rozosmeje.

Očakávané výsledky

Rýchle, nezvyčajné a neskutočne efektívne. Body Rap je nekonvenčná hudobná konferencia a zaručený životabudič aj pre to najnáročnejšie publikum. Prinesie to oživenie pre vašu konferenciu a osvieži váš míting, čím zaručí, že účastníci budú pripravení znova sa sústrediť na ich obsah. Body Rap využíva silu humoru, rytmu a zdieľaného zážitku na energizovanie a zjednotenie tímov s pozitívnymi, dlhotrvácnymi výsledkami.

Súvisiaca referencia

Práve keď začala energia našej konferencie klesať, zažili sme Body Rap. Malo to presne požadovaný účinok. Táto aktivita pozdvihla ducha a zapojila všetkých, čím vyčarila úsmev na každej tváry.

Nestle

Online - Prezenčne - Viac miest

Online - Prezenčne - Viac lokácií

Táto aktivita bola navrhnutá pre tímy, ktoré sú fyzicky spolu, online, alebo spolu na viacerých miestach. Ak váš tím pracuje z domu, v rôznych regionálnych kanceláriách alebo v rôznych krajinách, opýtajte sa nás na online, alebo hybridnú verziu tejto aktivity.

Spojte sa s nami a zistite, ako môžeme prispôsobiť tento zážitok pre váš tím.

Požiadajte o ponuku