Escape the Blizzard

Tématická úniková hra, kde ide o život

1 - 3 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
8 - Neobmedzený

Popis

Escape the Blizzard začína v tímovom tréningovom stredisku, kde majú tímy za úlohu naučiť sa zručnostiam prežitia, ktoré sa môžu hodiť pri dnešnom deštruktívnom počasí. Pomocou našej technológie založenej na aplikáciách sa tímy budú učiť, precvičovať a súťažiť tvárou v tvár v niekoľkých výzvach zameraných na schopnosti prežitia prostredníctvom drobností a odovzdávania fotografií a videí. Zóny zahŕňajú navigáciu, prístrešie, uzly, oheň, povedomie o zvieratách, filtráciu vody, signalizáciu, prvú pomoc a jedlo. Existuje príliš veľa zón, ktoré jeden tím dokáže dokončiť.

Zrazu tréning preruší výstraha prichádzajúcej snehovej búrky. Už za 30 minút zasiahne celý región snehová búrka, ktorá bude trvať týždne, možno mesiace.

Aby tímy prežili, musia spolupracovať ako jedna skupina a otestovať svoje nové zručnosti, aby uvoľnili skutočné nástroje na prežitie, ktoré boli zamknuté v krabici. Záverečný test zahŕňa presnosť cieľa, výzvu na nosenie prvej pomoci, dešifrovanie morzeovky, stavbu prístrešku a ďalšie. Správne splnenie výziev im umožní odomknúť krabicu a poskytnúť im správne nástroje na prežitie snehovej búrky. Tím, ktorý spolu hrá, spolu prežíva.

Očakávané výsledky

Escape the Blizzard bol špeciálne navrhnutý tak, aby prinútil členov tímu k spolupráci tvárou v tvár. Vo finále, v štýle únikovej miestnosti, vidíme tímy a jednotlivcov skúmať delegovanie rolí a podporovať skupinové diskusie o silných a slabých stránkach súboru zručností. Tímy musia riešiť problémy, podávať výkony a uspieť v zábavnom „časovo náročnom“ prostredí.

Tréningové zóny sú zamerané na základné zručnosti prežitia v reálnom živote, hráči dokončia hru so zvýšenými znalosťami o prežití v divočine.

Pohlcujúca téma a pútavé výzvy podporujú diskusiu a poskytujú príležitosť na rozprávanie minulých skúseností a vytvárajú priestor pre členov tímu, aby sa navzájom spoznali na novej a skutočnej úrovni.

Požiadajte o ponuku