FreshBiz

Hra na rozvoj podnikateľského myslenia a smart biznisu.

2 - 3 hodiny
Indoor
Súťaživé / Kolaboratívne
4 - Neobmedzený

Popis

Doprajte sebe a vášmu tímu kompletný refresh v tímovej práci, kreativite, leadershipe a iných témach. FreshBiz sú zábavné a poučné, herné workshopy, a podľa tisícov účastníkov na celom svete majú dlhotrvajúce účinky na to, ako oni vytvárajú príležitosti a vytvárajú smart partnerstvá.

FreshBiz je hra, ktorá od základov zmení spôsob akým účastníci konajú v podnikaní či v živote a to simuláciou a praktizovaním nových, kreatívnych metód podnikateľského myslenia a riešenia problémov aby dosiahli ich najdôležitejšie ciele.

Hoci je toto učenie založené na hre, účastníci cez hru prechádzajú s cieľom vyhrať, zatiaľ čo získavajú schopnosti, porozumenie a stratégie, ktoré im pomôžu nielen dosiahnuť ciele v hre, ale aj vynikať v ich živote.

Očakávané výsledky

Postrehy získané počas hry sú dlhotrvácne a účastníci tvrdia, že ich táto hra ovplyvnila na celý život. Rozlišuje sa tu medzi zmenou a transformáciou. Pracovať tvrdšie, robiť niečo menej, investovať viac času atď. to sú zmeny, pokým transformácia s FreshBiz je to, čo kompletne posunie vašu paradigmu a ponúkne vám príležitosť konať v biznise, vzťahoch a živote úplne novým spôsobom.

V hre FreshBiz sú účastníci vyzvaní aby prehodnotili ich osobné vzorce, systémy viery, zvyky a to, či im dobre slúžia. Hra funguje na vývoji vzorcov myslenia pre riešenie biznisových problémov, čo vyžaduje od účastníkov vytvorenie, identifikovanie a zhodnotenie príležitostí.

Related Testimonial

Ďakujeme za zábavnú a podnetnú hru! Najlepším svedectvom jej efektivity je, že tí, ktorí sa zúčastnili, chcú hrať znovu a tí, ktorí ju zmeškali, to ľutujú!

Imbi Loomets
Fortum Eesti OÜ

Požiadajte o ponuku