Go Team Wellbeing

Zábavná tímová aktivita zameraná na zdravie a wellness

30 minút - 1.5 hodiny
Vnútri
Súťaživosť
4 - Neobmedzený

Popis

Go Team Wellbeing je zábavná tímová aktivita špeciálne navrhnutá tak, aby účastníkom pomohla zlepšiť ich schopnosť prispôsobiť sa častým zmenám a vytvoriť kultúru nepretržitého učenia na pracovisku.

Počas aktivity účastníci dokončujú zábavné tímové výzvy zamerané na tému pohody. Výzvy Go Team Wellbeing sú zábavné, podmanivé a predovšetkým efektívne. Úlohy sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa zamerali na celý rad otázok pohody, vrátane praktických nápadov pre zdravú stravu, ktoré si účastníci sami vytvoria. Držanie tela a pohyb, spojenie s prírodou a dôležitosť časového limitu počas dňa pre zvýšenie hladiny energie. Aktivity prichádzajú v rôznych štýloch, niektoré pasívne, iné aktívne a môžu byť navrhnuté špeciálne tak, aby zodpovedali schopnostiam vašej skupiny.

S využitím našej oceňovanej aplikácie Go Team sa môžu účastníci zúčastniť spoločne ako skupina vo vašej kancelárii, v mieste konania konferencie alebo na vybranom mieste vonku. Go Team Wellbeing je k dispozícii aj pre tímy, ktoré pracujú vzdialene. V našej online verzii pre vzdialené tímy sú účastníci vyzvaní k aktivite s QR kódom a jasnými pokynmi, ako stiahnuť aplikáciu a vstúpiť do hry. Účastníci sa spájajú prostredníctvom videokonferencií s väčšími skupinami spolupracujúcimi na aktivitách ako tím v rámci útekových skupín. Náš sprostredkovateľ bude online a prevedie účastníkov programom podľa potreby.

Očakávané výsledky

Teraz viac ako inokedy musíme mať otvorenú myseľ, zlepšiť našu schopnosť prispôsobiť sa častým zmenám a vytvoriť kultúru nepretržitého učenia na pracovisku. Spojenie, kreatívne obchodné myslenie a mentálne zameranie a koncentrácia sú zásadné. Rozvíjať emočnú inteligenciu, fyzické a duševné zdravie, povzbudzovať šťastie a mať starostlivý prístup k okoliu je zásadné pre blaho každého. Go Team Wellbeing pomôže vašim členom tímu rozvíjať a zlepšovať tieto vlastnosti.

Go Team Wellbeing je špeciálne navrhnutý, aby vám pomohol vytvoriť "emocionálne inteligentnú kanceláriu" a udržať vysoko výkonné tímy. Zručnosti a znalosti, ktoré účastníci získajú, im pomôžu v práci aj v osobnom živote a po akcii budú mať dlhodobý účinok. Go Team Wellbeing školí účastníkov o tom, ako využiť ich silné stránky pre celý tím. Členovia tímu rozvíjajú zručnosti pre plynulejšiu a pozitívnu komunikáciu s kolegami. Program im pomáha vytvárať pozitívne emočné prostredie, a tým umožňuje efektívnejšie pracovné procesy. Go Team Wellbeing pomáha členom tímu byť sebavedomejší, zostať pokojnejší a energickejší. Povzbudzuje ich, aby sa zamerali na skutočnosť, že sú tvorcami svojho životného štýlu a budúcnosti.

Remote Team Activity

Programy pre vzdialené tímy

Nemôžete byť spolu na rovnakom mieste, ale chcete pracovať na rozvoji vášho tímu? Žiaden problém. Máme pre vás aktivity určené špeciálne pre vzdialené tímy. Je to vynikajúci spôsob, ako zapojiť, motivovať a spojiť tím ľudí, ktorí pracujú na diaľku. Spojte sa s nami a zistite viac informácií.

Požiadajte o ponuku