Robot Revolution

Postavte a naprogramujte fungujúce roboty aby ste splnili sériu výziev

1 - 3 hodiny
Vnútri
Spolupráca
6 - Neobmedzený

Popis

Tímy predstavujú skupinu výskumníkov, ktorých úlohou je zostaviť a naprogramovať robota ktorý vytvorí základ pre nový štandard "COBOTS" (spolupracujúce roboty, ktoré interagujú s ľuďmi v pracovnom prostredí.) Toto je rozdiel od iných robotov, ktorý sú navrhnutý tak, aby fungovali autonómne alebo s obmedzeným vedením. Tímy so svojimi výtvormi súťažia a o prestížnu cenu ROBEL Price.

Po tom čo tímy využili svoju kreativitu pri stavbe robotov ich pripájajú pomocou Bluetooth na aplikáciu. Každý tím si vyberá z množstva dostupných akcií, na základe ktorých potrebujú splniť požadované výstupy v časovom rámci. Postupujú podľa jednoduchých pokynov krok za krokom, ktoré nájdu v aplikácii. Veľké finále je obrovská výzva, ktorá poskytuje zábavné a vzrušujúce predstavenie.

Očakávané výsledky

Stavba robota je veľmi pútavý a obohacujúci proces učenia.

Pri tejto aktivite tímy zlepšujú svoju efektívnu komunikáciu a rozhodovacie schopnosti. Zvládanie viacerých úloh pri programovaní špecifických pohybov vyžaduje efektívny management zdrojov a delegovanie. Zažiaria individuálne silne stránky ktoré sú základmi tímovej dynamiky.

Aplikovanie neustáleho sústredenia s dôrazom na detaily je dôležité pri zameraní sa na celkové ciele projektu.

Súvisiaca referencia

Robot Revolution je moderná inovatívna hra, ktorá nám priniesla veľa nových skúseností. Užili sme si veľa zábavy a veľa sme sa toho naučili.! Cítili sme sa ako experti!

Samancor Chrome

Požiadajte o ponuku