Svet za vaším oknom

Spoznajte prostredie v ktorom žijete

1 - 9 hodiny
Vnútri aj vonku
Súťaživosť aj spolupráca
4 - Neobmedzený

Popis

Svet za vaším oknom je tech teambuilding, v ktorom vás povzbudíme k tomu, aby ste preskúmali a spoznali svoje prostredie. Jednotlivé úlohy budete riešiť sami a následne sa online, alebo osobne spojíte so svojím tímom a podelíte o svoje zistenia. Skóre tímu je súčtom, ktorý nahrali všetci členovia vášho tímu.

Herná obrazovka je rozdelená do 4 typov prostredí. Každý deň si vyberiete iné prostredie, v ktorom vás budú čakať 3 úlohy + jedna extra úloha s extra účinkom. Možno ste už počuli o Random Act of Kindness - náhodnom akte láskavosti. Pôjde jednoducho o to urobiť nejakú milú vec inej osobe. Pri plnení úloh budete získavať žetóny, ktoré môžete premeniť na body, alebo použiť na odhalenie bonusových úloh a tým zvýšiť celkové skóre svojho tímu.

V tomto teambuildingu ide o hodnoty, ktoré možno nenájdete v štandardných manažérskych príručkách, no sú o to podstatnejšie - láskavosť, ľudskosť, altruizmus a reciprocita.

Očakávané výsledky

Svet za vaším oknom je teambuilding navrhnutý tak, aby dostal hráčov von, kde môžu objavovať svoje prostredie novým spôsobom. Dômyselne navrhnutý systém žetónov podporí spoluprácu, prostredníctvom zdieľania svojich skúseností vás spojí ako nikdy predtým. Stanete sa uvedomelejšími, prítomnejšími a lepšie porozumiete svojej úlohe v tíme. Tento teambuilding je aj o zvýšení vnútornej motivácie, o angažovanosti a spoločnom úsilí.

CSR (Spoločenská zodpovednosť firiem) výsledky

Každý deň urobíte nejaký prejav láskavosti voči inej osobe. Tieto aktivity vás nastavia na väčšiu zodpovednosť k prostrediu v ktorom žijete, vďaka čomu intenzívnejšie pocítite spojenie s vašim prostredím. Prežijete naplno to, ako malá láskavosť jednotlivca môže mať veľký dopad na skupinu ľudí.

Vzdialená tímová aktivita

remote teams

Vzdialená tímová aktivita

Táto aktivita bola navrhnutá pre ľudí, ktorí pracujú na diaľku. Spojte sa s nami a zistite, ako môžeme prispôsobiť tento zážitok práve pre váš tím.

web or app

Online programy na budovanie vzdialených tímov

Vedeli ste, že naše online teambuilding aktivity bežia v aplikácii aj na webe? Ak nechcete, nemusíte nič sťahovať. Stačí kliknúť na link.

Požiadajte o ponuku