Team Torque

Tímy absolvujú výzvy na získanie komponentov na stavbu auta, s ktorým sa zúčastnia pretekov.

1 - 2 hodiny
Vnútri
Súťaživosť
40 - Neobmedzený

Popis

Zažite explóziu energie a kreativity v tomto dynamickou teambuildingovom evente s automobilovou témou. Nadšený dav nedočkavo očakáva štart prvých pretekov.

Tímy vytvoria a skonštruujú ich autá skrz účasť na sérii tímových výziev. Taktiež navrhnú a dekorujú bannery a promočné materiály na podporu ich tímu.

Potom je čas na preteky. Tímy sa zoradia na štartovacej čiare. Keď sú zdvihnuté vlajky, mechanici napumpujú vzduch do ich štartovacích systémov, čo autá vymrští dopredu. Víťazom sa stáva tím, ktorého auto sa dostane najďalej.

Team Torque je skutočne vzrušujúci event, ktorý sa môže konať počas večere alebo viacerých prestávok počas dňa v príprave na záverečné preteky.

Pripraviť sa...pozor...štart!

Očakávané výsledky

Tímy musia použiť zručnosti manažmentu projektov, komunikáciu a leadership v sérii aktivít, za ktoré získajú komponenty na stavbu ich áut, ktoré potom postavia s obmedzenými zdrojmi a limitovaným časom. Návrh tímového sloganu a banneru si vyžaduje kreativitu a inováciu. Samotné preteky sú zábavný, energizujúci a motivujúci zážitok, ktorý podporí tímovú dynamiku a zjednotí tímy.

CSR (Spoločenská zodpovednosť firiem) výsledky

Team Torque sa skvelo hodí pre CSR iniciatívy. Môže byť použitý na vyzbieranie peňazí pre školy, nemocnice či pomoc pri katastrofách. Pred eventom účastníci môžu hľadať sponzorov pre ich autá a získané peniaze poslať vybranej charite. Druhou možnosťou je nechať tímy stávkovať na víťazné autá, kde víťazi ich výhry darujú.

Súvisiaca referencia

Team Torque bol zbožňovaný všetkými zamestnancami a bol veľmi integrálny pre vývoj nášho tímu. Dúfam, že spolu s Catalyst čoskoro naplánujeme ďalši event!

Wataniya Telecom

Požiadajte o ponuku