Zarezervujte teraz

Team Building for Virtual Teams

Globalizácia priniesla nárast globálnej mobilnej pracovnej sily. Už pred Covid19 sa odhadovalo, že počet pracovníkov na diaľku narastie na 43% svetovej pracovnej sily do roku 2023. Efektivita tímu má rovnaké princípy, či už ste od kolegov pár centimetrov, alebo kilometrov. Rozptýlené tímy majú však ďalšie výzvy, ktoré pri spoločnej práci v kancelárii nenastávajú. A na to je potrebný nový mindset.

Book a Demo

Zapojenie a spolupráca

Nastavenie efektívnej komunikácie a výber správnych komunikačných nástrojov je prvým nevyhnutným krokom. Vyvinuli sme celý rad aktivít, ktoré spájajú zamestnancov na diaľku. Väčšina z nich beží na našej appke Go Team, kde pomocou prispôsobiteľných kvízov, foto/video výziev a gamifikácie vás zapojíme, povzbudíme a motivujeme. Vedeli ste, že obľúbený Escape the Mob je už dostupný aj v online verzii? Ak chcete zažiť skutočne pútavý zážitok, vydajte sa so svojím tímom na virtuálny deň do umeleckej galérie alebo múzea s Go Explore. Alebo si doprajte virtuálny zážitok z celého sveta v Race Around the World. Navštívite rôzne krajiny, splnterôzne zábavné úlohy súvisiace s vybraným cieľom aj náročné kvízy a hádanky, ktoré zapoja každého a rozšíria vaše kolektívne znalosti.

Kreativita a motivácia

Znovu naštartujte kreativitu svojho tímu a vytiahnite vašich ľudí zo svojich škrupiniek. Na vlastnej koži zažijete čo je to Out of The Box - pri natáčaní krátkeho firemného filmu, publikovaní vlastných novín alebo dabovaní notoricky známych filmových scén. Využívame naše roky skúseností, stabilnú technológiu a vytrénovaných facilitátorov.

Hudba a učenie

Hudobné programy hrajú na emócie, provokujú a vedia dobre poslúžiť aj ako odmena a ocenenie. Navrhli sme celý rad hudobných aktivít, ktoré sú špeciálne určené pre vzdialené tímy. Zmeňte váš tím na spevácky zbor z pohodlia vášho domova/kancelárie, je to zábavné aj vzrušujúce. Vedeli ste, že rytmický zvuk má schopnosť synchronizovať mozgovú aktivitu členov skupiny a pomôcť k vyššej empatii a lepšej spolupráci? Zosynchronizujte nezosynchronizovateľné s aktivitou Funk the Kitchen :-)

Buďte v pohode

Zdraví pracovníci sú šťastnejší a produktívnejší. Spoločnou výzvou vzdialených tímov je schopnosť zladiť pracovnú úlohy, množstvo online meetingov a súkromný život. Kto má doma dve školopovinné deti, tak vie o tom svoje. Naše programy pre pohodu zahŕňajú riadené meditácie, ku ktorým sa možno jednoducho pridať z akéhokoľvek zariadenia, kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Poskytnite svojmu tímu nástroje, vďaka ktorým budú lepšie vybavený na zvládanie nečakaných situácií. Ak hľadáte niečo aktívnejšie, tak vyskúšajte Go Fit! - aktivitu na dobitie vnútorných batérií, kde nájdete rôzne fitnes cvičenia, kvízy a komiksové videá s mnohými výzvami, ktoré preveria všetky úrovne vašich (skrytých) schopností.

Učte sa spolu. Virtuálne

Naša priekopnícka tímová hra Peak Performance, v ktorej povediete výpravu na Everest je k dispozícii aj tímom, ktorých členovia pracujú z domu. Prostredníctvom tohto programu bude váš tím lepšie rozumieť tomu, čo to znamená byť agilným a výkonným členom tímu. Ak chcete vylepšiť strategické plánovanie a tímovú prácu so vzdialeným tímom, vyskúšajte virtuálnu verziu Heroes of Troy. Ak chcete zamakať na schopnosti učiť sa a neustále sa posúvať dopredu, tak skúste virtuálnu verziu našej prelomovej teambuildingovej aktivity The Infinite Loop.

Koniec nudy! Skúste niektorí z našich Icebreaker a Energizer aktivít, ktoré môžete využiť počas každodenných online mítingov - jeden úsmev neostane zamrznutý a váš tím bude motivovaný a zapojený. Spojte sa s nami, radi sa s vami podelíme o nápady.

Hľadáte niečo iné? Pozrite si náš Vyhľadávač teambuildingových programov

Potrebujete poradiť? Náš tím odborníkov vám položí pár dobrých otázok, ktoré vám pomôžu vybrať si to správne.

Spojte sa s nami