Zarezervujte teraz

Zarezervujte teraz

Team Building pre virtuálne tímy

Globalizácia priniesla nárast globálnej mobilnej pracovnej sily. Už pred Covid19 sa odhadovalo, že počet pracovníkov na diaľku narastie na 43% svetovej pracovnej sily do roku 2023. Efektivita tímu má rovnaké princípy, či už ste od kolegov pár centimetrov, alebo kilometrov. Rozptýlené tímy majú však ďalšie výzvy, ktoré pri spoločnej práci v kancelárii nenastávajú. A na to je potrebný nový mindset.

Objednajte si demo

Book a Demo

Budovanie tímu na diaľku

Zapojenie a spolupráca

Nastavenie efektívnej komunikácie a výber správnych komunikačných nástrojov je prvým nevyhnutným krokom. Vyvinuli sme celý rad aktivít, ktoré spájajú zamestnancov na diaľku. Väčšina z nich beží na našej appke Go Team, kde pomocou prispôsobiteľných kvízov, foto/video výziev a gamifikácie vás zapojíme, povzbudíme a motivujeme. Vedeli ste, že obľúbený Escape the Mob je už dostupný aj v online verzii? Ak chcete zažiť skutočne pútavý zážitok, vydajte sa so svojím tímom na virtuálny deň do umeleckej galérie alebo múzea s Go Explore. Alebo si doprajte virtuálny zážitok z celého sveta v Race Around the World. Navštívite rôzne krajiny, splnterôzne zábavné úlohy súvisiace s vybraným cieľom aj náročné kvízy a hádanky, ktoré zapoja každého a rozšíria vaše kolektívne znalosti.

Kreativita a motivácia

Znovu naštartujte kreativitu svojho tímu a vytiahnite vašich ľudí zo svojich škrupiniek. Na vlastnej koži zažijete čo je to Out of The Box - pri natáčaní krátkeho firemného filmu, publikovaní vlastných novín alebo dabovaní notoricky známych filmových scén. Využívame naše roky skúseností, stabilnú technológiu a vytrénovaných facilitátorov.

Hudba a učenie

Hudobné programy hrajú na emócie, provokujú a vedia dobre poslúžiť aj ako odmena a ocenenie. Navrhli sme celý rad hudobných aktivít, ktoré sú špeciálne určené pre vzdialené tímy. Zmeňte váš tím na spevácky zbor z pohodlia vášho domova/kancelárie, je to zábavné aj vzrušujúce. Vedeli ste, že rytmický zvuk má schopnosť synchronizovať mozgovú aktivitu členov skupiny a pomôcť k vyššej empatii a lepšej spolupráci? Zosynchronizujte nezosynchronizovateľné s aktivitou Funk the Kitchen :-)

Buďte v pohode

Zdraví pracovníci sú šťastnejší a produktívnejší. Spoločnou výzvou vzdialených tímov je schopnosť zladiť pracovnú úlohy, množstvo online meetingov a súkromný život. Kto má doma dve školopovinné deti, tak vie o tom svoje. Naše programy pre pohodu zahŕňajú riadené meditácie, ku ktorým sa možno jednoducho pridať z akéhokoľvek zariadenia, kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Poskytnite svojmu tímu nástroje, vďaka ktorým budú lepšie vybavený na zvládanie nečakaných situácií. Ak hľadáte niečo aktívnejšie, tak vyskúšajte Go Fit! - aktivitu na dobitie vnútorných batérií, kde nájdete rôzne fitnes cvičenia, kvízy a komiksové videá s mnohými výzvami, ktoré preveria všetky úrovne vašich (skrytých) schopností.

Učte sa spolu. Virtuálne

Naša priekopnícka tímová hra Peak Performance, v ktorej povediete výpravu na Everest je k dispozícii aj tímom, ktorých členovia pracujú z domu. Prostredníctvom tohto programu bude váš tím lepšie rozumieť tomu, čo to znamená byť agilným a výkonným členom tímu. Ak chcete vylepšiť strategické plánovanie a tímovú prácu so vzdialeným tímom, vyskúšajte virtuálnu verziu Heroes of Troy. Ak chcete zamakať na schopnosti učiť sa a neustále sa posúvať dopredu, tak skúste virtuálnu verziu našej prelomovej teambuildingovej aktivity The Infinite Loop.

Koniec nudy! Skúste niektorí z našich Icebreaker a Energizer aktivít, ktoré môžete využiť počas každodenných online mítingov - jeden úsmev neostane zamrznutý a váš tím bude motivovaný a zapojený. Spojte sa s nami, radi sa s vami podelíme o nápady.

Vyhľadávač teambuildingových programov

Hľadáte niečo iné? Pozrite si náš Vyhľadávač teambuildingových programov

Potrebujete poradiť? Náš tím odborníkov vám položí pár dobrých otázok, ktoré vám pomôžu vybrať si to správne.

Spojte sa s nami